تگ صدفی چیست؟

تگ صدفی چیست؟

تگ صدفی چیست؟

تگ صدفی (شل) یکی از ملزومات  سیستم های ضد سرقت کالا می باشد که همانند صدف دریا  گرد است  و جنس آن از پلاستیک است.

این تگ دارای دو قسمت اصلی تگ و سوزن آن است که متشکل از سیم پیچ و خازن و عدسی خاص است و دارای دو فرکانس RF و AM است و در رنگ بندی سفید و مشکی موجود است.

تگ دزدگیر صدفی  به نام هایی همچون هارد تگ یا تگ شل معروف است که  با توجه به ابعاد آن یکی از پرفروش ترین تگ های دزدگیر در دنیا می باشد.

قیمت تگ صدفی به چه عواملی بستگی دارد؟

مراحل تولید تگ صدفی یکی از عوامل مهم در قیمت تمام شده آن می باشد چرا که از ابتدای تولید مرغوبیت و پاک بودن  مواد پلاستیکی  در جنس این کالا تاثیر گذار است.

متاسفانه اکثر تگ های صدفی(شل) در چین از پسماندها و ضایعات پلاستیک های نامرغوب و ناپاک می باشد و شرکت های ایرانی برای کسب درآمد و سود بیشتر اقدام به خرید آنها می کنند.

مبحث مهم دیگر در تولید یک تگ مرغوب، استفاده از سیم پیچ و خازن درجه یک است که هر چه دور سیم پیچ بیشتر باشد در نتیجه جوابدهی آن بالاتر است.

مرحله آخر در تولید یک تگ، اندازه گیری تلورانس قطعات داخل تگ توسط ماشین آلات خاص می باشد که این ماشین آلات بسیار گران است و اکثریت شرکت ها از نیروی انسانی و ماشین های کوچک و غیر پیشرفته استفاده می نمایند.

با توجه به اینکه شرکت ستاره گستر آذرخش تنها نماینده انحصاری شرکت سنچری Century که بزرگترین تولید کننده تگ و لیبل در دنیا است، لذا دارای با کیفیت ترین تگ صدفی(شل) در ایران است که می تواند تگ های خود را گارانتی مادام العمر نماید.

شرکت سنچری بعنوان بزرگترین تولید کننده سیستم های ضد سرقت در آمریکا و سوئد دارای دفتر مرکزی اصلی می باشد و بزرگترین کارخانه تولید تگ را در چین دارد.

تگ صدفی ستاره گستر آذرخش با آرم UK مربوط به کارخانه سنچری می باشد که به صورت کاملا انحصاری است.

چنانچه شرکت دیگری تگ صدفی UK به شما پیشنهاد نمود کاملا تقلبی است و به محض زمین زدن با ضربه از هم باز می شود و گیرایی آن بسیار ضعیف است.

تگ ضد سرقت شل در بسته بندی های 50 عددی، 100 عددی و در کارتن های 500 عددی موجود می باشد و شما می توانید برای خرید تگ دزدگیر فوق با ما تماس بگیرید.

Real Time Web Analytics