قیمت گیت فروشگاهی SGA

قیمت گیت فروشگاهی SGA

قیمت گیت فروشگاهی SGA

قیمت گیت فروشگاهی SGA  برحسب کشور تولید کننده گیت فروشگاهی  و مدل گیت  فروشگاهی  و در نتیجه قطعات به کار رفته در آن تعیین می گردد.

گیت فروشگاهی عموما” به سه دسته گیت RF، گیت AM، گیت EM تقسیم می شود که بهترین و کارامدترین آنها گیت فروشگاهی RF و گیت فروشگاهی AM است.

سیستم ضد سرقت RF سیستمی می باشد که برای جوابدهی بر روی محصولات هایپرمارکت ها ، انتشارات و پوشاک مناسب است و دارای تنوع بسیار زیادی است.

قیمت گیت RF به جنس و همچنین کشور تولید کننده نیز بستگی دارد. مثلا گیت NEDAP هلند گران ترین گیت RF می باشد چرا که دارای جوابدهی بسیار بالا ما بین گیت ها و عدم آلارم اضافی و نقطه کور است.

یکی دیگر از وسانات قیمت در گیت NEDA با گیت های دیگر این است که لیبل RF چسبانده شده بر روی گوشت و مرغ به راحتی با گیت NEDAP قابل تشخیص است.

لذا با توجه به کارایی و تفاوت های بیش از حد گیت نداپ با دیگر گیت ها قیمت آن بسیار متفاوت می گردد.

سیستم ضد سرقت AM که برای جوابدهی بر روی فلزات مناسب است نیز یکی دیگر از تکنولوژی های گیت فروشگاهی است.

این سیستم قادر به جوابدهی بر روی همه ی فلزات به جز آلیاژ آهن می باشد که در مصارفی همچون لوازم آرایشی ها برای جلوگیری از سرقت عطر و ادکلن و همچنین موبایل فروشی ها کاربرد دارد.

قیمت گیت AM یا AM GATE به جوابدهی ما بین آنتها و عدم بوق اضلفی و نقطه کور دارد که گیتسنسورماتیک، گیت امرسك  و گیت WG بهترین گیت AM موجود در دنیا است.

برای درخواست قیمت گیت فروشگاهی یا خرید گیت و هر گونه اطلاعات فنی با شماره 09121164786 تماس حاصل فرمایید.

Real Time Web Analytics