لیبل RF

لیبل RF

لیبل RF( لیبل حفاظتی، لیبل امنیتی) چیست و چه کاربردی در اصناف مختلف دارد؟

لیبل امنیتی RF،  یا برچسب دزدگیر، لیبلی است که برای جلوگیری از سرقت اجناس و کالاها  به کار می رود و چنانچه از گیت فروشگاهی( آنتن دزدگیر) عبور کند ، موجب آلارم گیت دزدگیر می شود.

لیبل RF یا سافت تگ  متشکل از مدارات الکترونیکی می باشد که هر چه تعداد دور این مدار بیشتر باشد موجب عملکرد بهتر آن در عبور از گیت فروشگاهی می شود.

لیبل امنیتی RF ( لیبل آراف) دارای سطح صاف و هموار و جنس آن از کاغذ می باشد و دارای تنوع بسیار بالایی همچون لیبل RF شيشه ای ، لیبل RF سایز 4*4 ساده یا بارکدی ، لیبل  RF سایز 5*5 ساده یا بارکدی و همچنین لیبل آراف با ابعاد دیگر  می باشد.

موارد استفاده لیبل RF و مزیت های لیبل RF:

لیبل امنیتی RF به علت سطح صاف و تنوع آن در جلوگیری از سرقت کالا  بسيار مناسب می باشد.

لیبل RF( لیبل دزدگیر آراف) قیمتی مقرون به صرفه نسبت به لیبل AM ىارد.

لیبل RF ليبلي مناسب برای جلوگیری از سرقت کتاب می باشد و به علت سطح صاف آن در لابلای کتاب قابل شناسایی نیست.

لیبل RF سیستمی منایب برای جلوگیری از سرقت در هایپرمارکت ها می باشد چرا که 80% کالاهای موجود در هایپرمارکت ها را به علت تنوع بالا در لیبل پاسخگو است.

لیبل RF ليبلي مناسب جهت استفاده در فروشگاه های لاکچری برای جلوگیری از سرقت اشیای دکوری می باشد و فروشگا های لوازم لوکس یا لوازم دکوری همچون فروشگاه اکسیر ، فروشگاه دوان ، فروشگاه درسا هوم و فروشگاه زارا هوم از مشتریان گرانقدر این مجموعه می باشند که مجهز به گیت فروشگاهی نداپ هلند می باشند.

جهت اطلاع مشتریان محترم اعلام می نماییم ، لیبل ضد سرقت ستاره گستر آذرخش  اعم از لیبل RF و لیبل AM ىاراي كيفيت بسيار عالی از کارخانه های معتبر می باشند لذا این شرکت لببل های دزدگیر خود را صد در صد گارانتی می نماید.

مفتخرا اعلام میداریم که تمامی هایپرمارکت های  کشور مجهز به گیت های  ستاره گستر آذرخش می باشد که اکثریت آنها  مجهز به گیت فروشگاهی RF و  از لیبل RF  استفاده می نمایند.

برای دریافت قیمت لیبل RF می تونید با سایت www.sgagroup.ir مراجعه فرمایید.

Real Time Web Analytics