گیت فروشگاهی AM چیست؟

گیت فروشگاهی AM چیست؟

گيت هاي فروشگاهی AM یا اکوستو مگنتیک  دارای باند فرکانسی 58 كيلوهرتز هستند.

ويژگي گیت AM عبارت است  از:

پوشش محدوده وسيعتری براي محافظت در درگاه خروجي فروشگاه (مثل گیت WG آمریکا مدل PRO كه در کلیه برندهای مطرح پوشاک و لوازم آرایشی استفاده می گردد و ستاره گستر نماینده انحصاری آن می باشد.

دقت عملكرد دستگاه در تشخيص عبور تگ یا لیبل دزدگیر از بين گيت ها با سرعت ها و زواياي مختلف .

سینک کردن (عدم تداخل)  دستگاه هاي AMبه علت داشتن دستگاه سینک ستاره گستر آذرخش.

جوابدهی گیت AM بر روی فلزات که این امکان در گیت RF وجود ندارد. به طور مثال چنانچه تگ دزدگیر یا لیبل دزدگیر AM بر روی کالای فلزی که آلیاژ آن هر چیزی به غیر از آهن باشد چسبانده شود ، در عبور از گیت AM آلارم میزند.

ليبل AMدارای COBAT می باشد و جنس آن پلاستیکی است.

گيت هاي ضد سرقت فروشگاهي AM ميتوانند محدوده وسيع تري از درگاه خروجي فروشگاه را پوشش دهند. براي مثال گيت ضد سرقت شركت ستاره گستر آذرخش مدل هاي WG PRO و AMERSEC ACE قادر است تا حدود 2.4 متر از درگاه ورودي را در حالت دو پايه (نصب در طرفين درب خروجي) و 2.4 متر درحالت تك پايه (نصب در وسط درب خروجي) را به نحو موثری در شرایط ایده آل پوشش دهد.

در دستگاه هاي AM ، مدل WG- PRO سرعت detection تگ نسبت به نمونه هاي ديگر بالاتر است به نحوي كه چنانچه حتي تگ با سرعت بالا از بين گيت ها عبور كند، دستگاه قادر به تشخيص عبور تگ ميباشد.

مشكل تداخل احتمالي گيت هاي هم فركانس در گيت هاي امنيتي ضد سرقت RF، در گيت هاي AM با تبعيت از استاندارد سینک کردن حل شده است.

از آنجاييكه گيت هاي ضد سرقت AM ستاره گستر دچار تداخل نميشوند، بنابراين داراي يك فركانس واحد اند و اين مزيت را در پي دارد كه ديگر نيازي به داشتن تگ ها با فركانس هاي متعدد نيست.

ليبل AM با توجه به  اينكه به صورت  مغناطيسي – آكوستيكي عمل میکند، داراي دقت زیادی می باشد ، مخصوصا اينكه با توجه به فركانس پايين عملكرد ليبل AM  و همچنين تگ AM، ميتوان از آن براي محافظت از اشيايي همچون عينك، طلا و جواهر،موبایل، عطر و ادكلن و … استفاده نمود.

Real Time Web Analytics