چرا از گیت فروشگاهی ضد سرقت استفاده کنیم ؟

چرا از گیت فروشگاهی ضد سرقت استفاده کنیم ؟

چرا از گیت فروشگاهی ضد سرقت استفاده کنیم ؟

تعداد بیشماری از فروشگاه ها و اماکن  دارای دوربین مدار بسته می باشند از این رو بیشتر افراد بر این باورند که وجود دوربین مدار بسته به تنهایی می تواند امنیت یک فروشگاه را تامین کند . اما در واقع چنین نیست و استفاده از گیت فروشگاهی یا همان دزدگیر فروشگاهی برای یک فروشگاه یا اماکن که دارای اجناس و محصولات ارزنده می باشد، بسیار ضروری است . چرا که وقوع جرم را در همان زمان مشخص می کند و بدون اینکه زمانی برای صرف گشتن مجرم و یا سارق صرف شود در همان لحظه اقدام می شود.

دوربین مداربسته ثبت وقایع می کند و در حافظه ی خود نگه می دارد. البته چنانچه نیروی انسانی به طور همزمان دوربین مداربسته را چک نماید، می تواند وقوع جرم را تشخیص و جلوگیری کند ولی این امر نیاز به استخدام نیروی انسانی و هزینه است.

دزدگیر فروشگاهی گزینه ای مناسب برای امنیت فروشگاه است  و نه تنها جلوگیری از وقوع جرم می کند بلکه سارق در لحظه شناسایی و دستگیر می شود.

نکته ی مهمتر آنکه وجود گیت فروشگاهی عامل بازدارنده از سرقت است. این امر ثابت شده است که چنانچه سارق، گیت دزدگیر را در فروشگاهی مشاهده کند به آن فروشگاه نمی رود و قطعا به فروشگاهی که فاقد گیت دزدگیر باشد می رود.

فروشگاه هایی که گیت فروشگاهی ضد سرقت را به آنها توصیه می کنیم عبارتند از :

هایپرمارکت ها و سوپر مارکت ها، داروخانه ها، فروشگاه های لوازم آرایشی , فروشگاه کتاب و انتشارات, فروشگاه لوازم کامپیوتری , فروشگاه موبایل , فروشگاه عطر و ادکلن , فروشگاه های لوازم خانگی، فروشگاه ساعت , فروشگاه مواد غذایی و …

گیت فروشگاهی ضد سرقت , دزدگیر لباس , دزدگیر پوشاک

با گسترش جوامع و افزایش جمعیت، فروشگاه ها  نیز بزرگتر شده اند و از طرفی یکی از مهمترین دغدغه های صاحبان مراکز تجاری حفظ امنیت این فروشگاه و مراکز بزرگ شده است . اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشیم که همراه با گسترش و بزرگتر شدن جوامع و محیط های تجاری تکنولوژی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است . هر روز به تعداد شرکت هایی که در زمینه امینت و حفاظت فعالیت می کنند افزوده می شود . به صورتی که امروزه خود بحث امینت و حراست از فروشگاه ها و مراکز تجاری به یک تجارت بزرگ تبدیل شده و شرکت های بزرگی نیز در این راستا ایجاد شده اند. در امنیت مراکز تجاری کوچک و بزرگ اکثرا از دوربین مداربسته و گیت فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی استفاده می شود.

دزدگیر فروشگاهی و لباس

شرکت ستاره گستر آذرخش با گسترش روز افزون فعالیت خود در حوزه عرضه انواع سیستم های حفاظتی و امنیتی به ویژه اقلام ضد سرقت، دوربین مداربسته , دزدگیر پوشاک , گیت فروشگاهی ضد سرقت شامل: گیت فروشگاهی AM , گیت فروشگاهی RF  , گیت فروشگاهی , دزدگیر لباس , انواع تگ و لیبل برای تمامی محصولات موجود در بازار , تمامی سیستم های امنیتی و دزدگیر های فروشگاهی و… توانسته است که فضای تجاری عظیمی را در بازار بزرگ تهران و شهرستانها پوشش دهد.

امنیت و حفاظت از اجناس فروشگاه , مغازه , مراکز تجاری بزرگ و کوچک , اماکن و …بدون استفاده از سیستم های پیشرفته الکترونیکی امکان پذیر نیست . تکنولوژی گیت فروشگاهی امروزه برای محیط های مختلف محصولاتی را عرضه کرده است که توانسته امنیت محصولات را به طور کامل تامین نماید.

Real Time Web Analytics