گیت فروشگاهی ستاره گسترآذرخش

گیت فروشگاهی ستاره گسترآذرخش

گیت فروشگاهی ستاره گسترآذرخش

 گیت فروشگاهی ستاره گستر آذرخش با برند های برجسته ای همچون گیت امرسک چک ، گیت نداپ هلند و گیت دبل یو جی آمریکا به صورت کاملا انحصاری عرضه می گردد که خود باعث آرامش خاطر مشتریان عزیز می باشد چرا که شرکت ستاره گستر آذرخش با قدمت 15 ساله و 45 پرسنل در قسمت فروش و فنی به صورت 24 ساعته  در به خدمت رسانی به مشتریان گرامی آماده است و رزومه درخشان این شرکت و همه گیر بودن گیت های ستاره گستر در سراسر ایران خود نشانی از این برتری است .

گیت فروشگاهی ستاره گستر آذرخش دارای استانداردهای بین المللی و همچنین دارای قطعه نویزگیر می باشد که باعث تعدد نصب بی شمار  در مراکز تجاری گردیده است  و این شرکت را از دیگر شرکت های فعال در زمینه سیستم های حفاظتی متمایز ساخته است.

با افتخار اذعان میداریم که افتخار همکاری و خدمت رسانی به تمامی برندهای پوشاک و لوازم آرایشی- بهداشتی و .. را داریم و مراکز تجاری همچون سانا مال و پالادیوم  و بام لند نشانی از این افتخار می باشد زیرا که تمامی گیت های موجود در این مراکز تجاری به گیت های دزدگیر فروشگاهی ستاره گستر آذرخش مجهز گردیده است و کلیه اقلام و لوازم جانبی اعم از تگ دزدگیر و لیبل دزدگیر نیز متعلق به این شرکت است.

این شرکت بزرگترین مرجع تخصصی گیت فروشگاهی و لوازم جانبی ضد سرقت است لذا برای درخواست هر گونه مشاوره رایگان ،کارشناسان ما در اسرع وقت حضور خواهند رساند.

Real Time Web Analytics