ليبل RF و لیبل AM چه تفاوتی دارد؟

ليبل RF و لیبل AM چه تفاوتی دارد؟

لیبل دزدگیر AM چیست و مشخصات و ویژگی هایی آن چیست؟

لیبل AM   فرکانس 58 کیلو هرتز کارامدترین لیبل امنیتی (لیبل دزدگیر) در استفاده از گیت های ضد سرقت فروشگاهی AM (دزدگیر  فروشگاهی) است .   با توجه به کوبات داخل آن دارای عملکرد ویژه ای  در مجاورت فلزات و مایعات میباشد یعنی میتواند عمل محافظت از سرقت اشیای فلزی را به صورت مطلوبی انجام دهد. به طور مثال جهت محافظت از سرقت اشیایی مانند لوازم آرایشی و دارو نمیتوان از لیبل RF استفاده نمود اما از لیبل دزدگیر AM  میتوان برای محافظت از عطر ادکلن و لوازم آرایشی ، محافظت از عینک ، محافظت از اشیا فلزی، محافظت از لوازم کامپیوتری، محافظت از موبایل و محافظت از لوازم کامپیوتری استفاده نمود.

تفاوت میان لیبل RF و لیبل AM در چیست؟

لیبل RF ،  لیبل دزدگیر حفاظتی می باشد که دارای قیمت ارزانتر نسبت به لیبل AM می باشد.

لیبل های RF عموما دارای تنوع و سایز های مختلفی همچون  3cm x 3cm یا 4cm x 4cm و یا 5cm x 5cm وجود دارد که نوع 4 * 4 سانت آن مصرف بیشتری دارد.  البته لیبل RF به اشکال متعدی تولید میشود از جمله شکل  بارکدی ،قلبی، مستطیل، دایره، شیشه ای و …

لیبل حفاظتی RF دارای سطح صاف و بدون برجستگی می باشد لذا در محافظت از سرقت کتاب ، در کنار گیت دزدگیر RF مورد استفاده قرار میگیرد و بسیار مناسب برای جلوگیری از سرقت در کتاب فروشی می باشد.

با توجه به تنوع و تخت بودن لیبل RF نسبت به لیبل AM مصارف استفاده بیشتری بر روی کالاها خصوصا در هایپر مارکت ها دارد.

نظر به تعدد فرکانس گیت RF ، لیبل دزدگیر RF نیز میتواند دارای فرکانس های متعددی باشد اما باتوجه به پرکاربرد بودن گیت RF با فرکانس کاری 8.2MHZ که به گیت RF فرکانس 8 نیز معروف میباشد، لیبل RF فرکانس 8 نیز کاربرد بیشتری از لیبل های  RF با فرکانس های  دیگر دارد ولی لیبل RF شركت ستاره گستر در همه ی فرکانس های   گیت RF موجود می باشد.

لیبل RF از  تکنولوژی مدار چاپی در پشت کاغذ استفاده می کند که دارای یک سیم پیچ و  یک خازن ذخیر کننده است که این دو در فرکانس 8  مگاهرتز تنظیم شده اند.

 با توجه به وجود فویل آلومینیوم در عطر و ادکلن استفاده از گیت AM با ليبل AM توصیه می شود و شایان ذکر می باشد که ابعاد لیبل AM به طول 4 سانتي متر و عرض 1 سانتي متر با كمي برجستگی است.

گیت ضد سرقت AM با  لیبل AM و تگ AM  همچون تگ یوفو ، تگ گلفی، تگ صدفی ،تگ مدادی پنسیل و تگ مینی استفاده می گردد و  گیت ضد سرقت AM ستاره گستر آذرخش دارای کیفیت و دقت عملکرد بالایی میباشد.

مفتخریم که بگوییم  با کلیه برندهای برتر پوشاک ، لوازم آرایشی ، موبایل ، هایپرمارکت ها، کتاب فروشی های ایران همکاری داریم و بالغ بر 90% سهم بازار ایران را در زمینه سیستم های ضد سرقت به خود اختصاص داده ایم.

برای اطلاع ازصحت رزومه درخشان شرکت خواهشمند است به مراکز تجاری همچون سانا مال واقع در خیابان اندرزگو تهران ، مرکز تجاری پالادیوم واقع در خیابان زعفرانیه و بسیاری دیگر مراجعه فرمایید تا کلیه ی گیت های RF و AM ستاره گستر را در آنجا ملاحظه فرمایید.

                                                                                 خدمت به شما هموطنان افتخار ماست.

Real Time Web Analytics