گیت فروشگاهی SGA چیست؟

گیت فروشگاهی SGA چیست؟

گیت فروشگاهی SGA چیست؟

گیت فروشگاهی SGA چیست؟ گیت فروشگاهی SGA در ایران و خاورمیانه یکی از پر فروش ترین سیستم های امنیتی و ضد سرقت محسوب می شود. گیت فروشگاهی SGA با فرکانس 58 کیلوهرتز به صورت AM کار می کند. دزدگیر SGA طراحی و ساخت شرکت ایرانی SGA  است. گیت فروشگاهی SGA از جنس ABS بوده و در رنگ های سفید و مشکی به بازار عرضه می شود. سیستم امنیتی SGA به سرعت می تواند تگ و لیبل را شناسایی کند.

تولید گیت فروشگاهی SGA با قیمت ارزان

شرکت ستاره گستر آذرخش با تولید گیت فروشگاهیSGA توانسته است امنیت را در فروشگاه ها به طور کامل تامین کند. گیت فروشگاهی SGA هم به صورت تک آنتن، جفت آنتن و هم چند آنتن تولید می شود. گیت فروشگاهی تک آنتن از فاصله 100 سانتیمتر می تواند تگ دزدگیر و لیبل ضد سرقت روی کالا را تشخیص دهد. و گیت جفت آنتن از فاصله 220 سانتیمتر تگ را شناسایی می کند. و لیبل های AM از فاصله 150 سانتی متری توسط گیت فروشگاه SGA شناسایی می شوند.

تولید گیت فروشگاهی SGA با بهترین کیفیت

تولید گیت فروشگاهی SGA با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می شود. در واقع گیت هایی که با تکنولوژی AM طراحی و ساخته می شوند از دقت بالایی برخوردارند. گیت ضد سرقت SGA از طریق یک نرم افزار خاصی تنظیم می شود و به همین دلیل از گیرایی با ثباتی برخوردار است. گیت ضد سرقت sga-am در خروجی فروشگاه نصب می شود. و تگ و لیبل هایی که بدون مجوز از فروشگاه خارج می شوند را شناسایی می کند.

گیت فروشگاهی SGA توسط ستاره گستر آذرخش در ایران

شرکت ستاره گستر آذرخش بعنوان بزرگترین و معتبر ترین شرکت در زمینه ی سیستم های ضد سرقت فروشگاهی توانسته  به عنوان مرجع فروش و قیمت گذاری گیت های فروشگاهی برگزیده شود.گیت فروشگاهی SGA یکی از بهترین گیت های دزدگیر در ایران است و طرفدار زیادی مابین مشتریان دارد.

ستاره گستر آذرخش تنها دارنده گیت SGA در دنیا می باشد و متاسفانه برخی شرکت های سودجو ایرانی برای فروش گیت های خود به دروغ مشتریان را فریب داده و مدعی به داشتن گیت SGA می شوند.

برای خرید گیت فروشگاهی در انواع مختلف یا هر گونه اخذ قیمت یا شکایت از شرکت های ارائه دهنده گیت فروشگاهی با شماره 09121164786 تماس بگیرید.

Real Time Web Analytics