معرفی پروژه هایپر استار

معرفی پروژه هایپر استار

معرفی پروژه هایپر استار بعنوان یکی از افتخارات  ستاره گستر آذرخش با قرارداد هایپر استار در سال 1387 فی مابین آقای مارک کوربیون و خانم ساناز خرمی منعقد گردید و فروشگاه هایپر استار ارم واقع در اتوبان باکری جنوب در تهران به 60 گیت فروشگاهی  WG-AM  آمریکایی توسط شرکت ستاره گستر آذرخش  و شرکای آلمانی WG  تجهیز شد.

شرکت فرانسوی –اماراتی هایپر استار به مدت 2 سال تمام در حال تحقیق و مذاکره با شرکتهای ایرانی در زمینه تجهیز فروشگاه به گیت های ضد سرقت  و سیستمهای امنیتی و گیت های فروشگاهی بود تا اینکه پس از تحقیقات مداوم ، شرکت ستاره گستر آذرخش SGA GROUP را به عنوان تامین کننده خود برای تجهیز گیت های ضد سرقت فروشگاه خود دارای صلاحیت دانست و انتخاب نمود و این شرکت علاوه بر آنکه گیتها و دزدگیر های فروشگاهی را تجهیز نمود بلکه کلیه لوازم امنیتی برای کالاهای داخل فروشگاه همچون دزدگیر موبایل ، دزدگیر دوربین ، دزدگیر تبلت ، دزدگیر لپ تاپ ، تگ های فروشگاهی کوچک و بزرگ  همچون تگ شل (صدفی) ،تگ گلفی، تگ پنسیل(مدادی) تگ سه گوش ، لیبل امنیتی دزدگیر ،تگ اسپایدر ، لنیارد ، جدا کننده و خنثی کننده ، جکت یا محافظ برای محافظت از ژیلت –باتری – زعفران –کرم – جوهر – سی دی – دی وی دی و .. را نیز با ضریب امنیت و کیفیت بسیار بالا تامین نمود و آرامش خیال را برای مدیران فروشگاه فراهم کرد.

گیت های فروشگاهی AM دارای عملکرد و دقت بسیار بالا بودند و رضایتمندی مدیران قسمتهای مختلف را به خود جلب کردند تا اینکه پس از مدت 3 سال با توجه به عدم تنوع در لیبل های AM ومقرون به صرفه نبودن و قیمت بسیار بالای لیبل AM نسبت به لیبل RF ، تصمیم به تعویض سیستم امنیتی خود ازگیت AM به سیستم ضد سرقت RF گردیدند و در سال 1392 گیت هایپر استار توسط خودمان ازگیت  AM به گیت RF تعویض شد.

در حال حاضر گیت فروشگاهی هایپر استار ارم ، سیستم AMERSEC با فرکانس رادیویی RF می باشد که ساخت کشور چک بوده و با قابلیت بسیار بالا ، بدون آلارم اضافی و نقطه کور و با سینک دقیق ما بین آنتها براحتی کار میکند.

مزیت گیت فروشگاهی RF نسبت به گیت فروشگاهی AM تنوع لیبل های آن در 20 مدل و در ابعاد مختلف می باشد که لیبل ها بدون برجستگی و تخت بوده و قابل شناسایی برای خلافکاران نمی باشد.

از دیگر مزایای گیت RF نسبت به گیت AM ، قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن لیبل امنيتي RF میبا شد که به علت قیمت پایین و تنوع لیبل آن ، سیستم RF مورد تایید هایپرمارکتها می باشد.

نکته حائز اهمیت اینکه ، به علت عدم امکان تعطیلی در فروشگاه هایپر استار ، تعداد 60 گیت امنیتي RF در 20 ساعت پیاپی با کمک شرکای کشور چک و تیم فنی حاذق شرکت ستاره گستر نصب گردید تا خدشه ای در عملکرد فروشگاه وارد نشود و صبح روز بعد راس ساعت 8 صبح ، سیستم ها بصورت کامل تحویل مدیران هایپر استار گشت.

فروشگاه هایپراستار شیراز به عنوان دومین فروشگاه هایپر استار توسط شرکت ستاره گستر و تیم فنی متخصص هلندی با گیت های امنیتی NEDAP- RF تجهیز شد و شامل 50 گیت فروشگاهی  در 2 طبقه می باشد.

گیت فروشگاهی NEDAP ساخت کشور هلند می باشد که هر سال به عنوان برند برتر جهان در گیت های ضد سرقت RF شناخته می شود .

این گیت دارای عملکرد بسیار بالا و جوابدهی فوق العاده بوده و فاصله پوشش دهی آنتن ها 1 متر با لیبل از هر طرف می باشد.

شایان ذکر می باشد که گیت NEDAP بسیار دقیق عمل می کند و نیاز به خدمات ندارد.

فروشگاه هایپر استار اصفهان به عنوان سومین فروشگاه هایپر استار توسط شرکت ستاره گستر با گیت های امنیتی NEDAP – RF تجهیز شد و تعداد 50 گیت دزدگیر در این فروشگاه توسط تیم فنی پرتلاش ستاره گستر آذرخش نصب شد و این سیستم تا کنون دچار مشکلی نگردیده است.

هایپراستار دارای چندین سوپر مارکت در مناطق مختلف تهران می باشد که توسط شرکت ستاره گستر به گیت فروشگاهی (گیت دزدگیر) مجهز شده است.

باعث افتخار و امتنان می باشد که شرکت ستاره گسترآذرخش سعادت افتخار همکاری با شرکت هایپر استار را دارد لذا کلیه خدمات و پشتیبانی گیتها ی فروشگاهی به علت حائز اهمیت بودن این شرکت در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

همچنین مفتخریم که رضایت مندی مدیران هایپر استار همواره مشوق و پشتیبان ما در ارئه خدمات بهتر برای این فروشگاه می باشد.

Real Time Web Analytics