تگ دزدگیر فروشگاهی چیست؟

تگ دزدگیر فروشگاهی چیست؟

تگ دزدگیر فروشگاهی چیست؟

تگ دزدگیر فروشگاهی( تگ ضد سرقت)  یکی از اجزا و متعلقات گیت ضد سرقت فروشگاهی  می باشد که به هنگام عبور از گیت فروشگاهی یا گیت لباس با ارسال امواج هم فرکانس موجب آلارم گیت دزدگیر می شود . تگها عموما برای استفاده روی البسه (پوشاک) می باشند که فقط توسط جداکننده باز می شوند. چنانچه تگ چسبانده بر لباس از فروشگاه خارج شود گیت به صدا در آمده و صاحب فروشگاه از آن مطلع شده و از سرقت جلوگیری به عمل می آورد.

تگ لباس به دو قسمت بدنه و سوزن تقسیم می شود که خازن و سیم پیچ در قسمت اصلی آن یعنی بدنه تگ دزدگیر وجود دارد لذا هر چه قطعات به کار رفته در بدنه از کیفیت مرغوب تری برخوردار باشد، تگ دزدگیر نیز با قدرت جوابدهی بالاتری از مابین گیت دزدگیر عمل می نماید.

تگ امنیتی لباس ، تگ دزدگیر پوشاک یا تگ دزدگیر کالا دارای دو فرکانس تگ AM  و تگ RF می باشد که فرکانس تگ دزدگیر باید با گیت دزدگیر همان فروشگاه همخوانی داشته باشد.

تگ ضد سرقت RF  دارای سیم پیچ می باشد که هر چه سیم پیچ آن بزرگتر باشد جوابدهی تگ از مابین دو گیت نیز بالاتر است. تگ RF يا تگ AM به وسیله سوزن تگ به لباس متصل می شوند و چنانچه ساچمه استفاده شده در تگ از جنس مرغوب و با کیفیت باشد، تگ هنگام جدا شدن از لبلس توسط جداساز آهنربایی به راحتی و بدون دردسر باز می شود.

تگ ضد سرقت AM متشکل از فریت می باشد که در این تگ دزدگیر هم هر چه قطر فریت بزرگتر باشد ، جوابدهی تگ در عبور از گیت فروشگاه نیز بهتر است.

عموما تنوع تگ RF نسبت به تگ  AM  بيشتر است و از معروف ترین و کاربردی ترین تگ های RF می توان از تگ شل(تگ صدفی) و تگ گلفی یاد کرد.

تگ AM نیز دارای تگ خاصی مثل تگ سنسورماتیک(SENSORMATIC) است که جداکننده مخصوص خود را دارد و با هیچ گون مگنتی باز نمی شود لذا ضریب امنیتی تگ سنسورماتیک در مقایسه با تگ مدادی( تگ پنسیل) یا تگ شل بسیار بالاتر است و جدا ساز آن به صورت برقی یا دستی است.

تگ دزدگیر فروشگاهی مزیت استفاده مجدد را دارد ، بدین صورت که بعد از جدا شدن از پوشاک دوباره بر روی البسه دیگری نصب می گردد و تگهای ستاره گستر آذرخش ساخت کشور سوئد تنها تگ با کیفیت در ایران است که با ضربه و انداختن بر روی زمین باز نمیشود و همچنین مواد آن از جنس پلاستیک مرغوب و درجه یک است که دارای 10 سال گارانتی تعویض می باشد . در حالیکه کلیه تگهای شرکتهای دیگر چینی می باشد و با انداختن بر روی زمین در اتاق پرو یا پیچاندن باز می شود و مواد آن از ضایعات و پسماندهای چینی که بسیار غیر بهداشتی است درست می شوند.

 قیمت تگ شرکتهای همکار ایرانی خود نشان دهنده جنس نامرغوب آن است چرا که به علت هزینه پایین آن سیم پیچ داخل آن از لایه های کمتری برخوردار است و ساچمه داخل آن نیز غالبا زنگ زده و این باعث عمر کوتاه تگ و جوابدهی پایین آن می شود پس روش تشخیص تگ چینی نامرغوب ، جنس مواد و شکافتن آن و مقایسه دور سیم پیچ آن با تگ ستاره گستر می باشد.

تگها در اشکال و ابعاد مختلفی با نامهای تگ شل (تگ صدفی)، تگ گلفی ، تگ پنسیل یا مدادی ، تگ آرک ، تگ مینی ، تگ سنسورماتیک ، تگ جواهر ، تگ حوله ، تگ جوهری ، تگ مگا ،تگ سه گوش ،تگ عینک در بازار نامیده می شوند و نکته مهم اینکه  تگ دزدگیرشرکت ستاره گستر آذرخش تمامی فرکانسهای موجود در دنیا را دارا می باشد.

مزایای تگ دزدگیر لباس ستاره گستر :

مزایای تگ ستاره گستر نسبت به تگ های شرکت های همکار در موارد زیر است.

*جواب دهی بیشتر در هنگام عبور از گیت به علت سیم پیچ داخل تگ امنیتی

* مرغوبیت جنس مواد پلاستیک آن

*مقاومت در برابر حرارت بالا و پایین

*مقاومت در برابر ضربه و انداختن

*تنوع بیش از 50 مدل تگ دزدگیر لباس در رنگ ها و سایزهای مختلف

*قیمت مقرون به صرفه به علت واردات انبوه با سود حداقل

*موجود بودن تمامی فرکانس های موجود در دنیا

*موجود بودن تگ های خاص با اشکال درخواستی

*نماینده انحصاری تگ شل یوکی( SHELL UK) یا تگ صدفی با آرم UK

Real Time Web Analytics