کاهش قیمت تمام شده

ارائه حداقل ممکن قیمت سیستم ضد سرقت جهت رضایت مشتری

یک قدم جلوتر

ارائه و پیاده سازی به روزترین تکنولوژی حفاظتی در کشور

برتری فنی

گروه مدیریتی و کادر فنی حاذق با بیش از 15 سال سابقه در سیستم های ضد سرقت

خدمات پس از فروش

 خدمات  فوری و پوشش کامل با بيش از 30 نمايندگي و دفاتر خدماتی

ستاره گستر آذرخش

در شهریور  ماه سال 1382 بر پایه یافته های علمی جدید و همسو با نگرش جهانی در زمینه فروش و نصب  گیت فروشگاهی ، دزدگیر فروشگاهی و سایر سیستم های ضد سرقت با هدف ایجاد امنیت بیشتر در  فروشگاهها تاسیس گردید و در طول چندین سال سابقه کاری خود توانست لقب کیفیت برتر را برای خود کسب نماید.

ستاره گستر آذرخش موفق گردیده تا با همکاری ،  شراکت و همچنین داشتن نمایندگی انحصاری از مطرح ترین شرکتهای حفاظتی آمریکایی و اروپایی همچون NEDAP هلند  و WG  آمریکا و AMERSEC چک و SHOP GUARD  تحت لیسانس در کنار گرد هم آوردن گروه بزرگی از برجسته ترين متخصصان دوره دیده فنی و بازاریابی بالاترین سهم بازار داخلی و همچنین قسمتی از بازار خاورمیانه و کشورهای تازه استقلال یافته  همچون گرجستان و ارمنستان را به خود اختصاص دهد.

همکاری با هایپرمارکتهای بزرگ و برندهای مطرح پوشاک و غیره ما را در راستای هدف خود برای ارائه خدمات بهتر برای جلب رضایت مشتریان استوار تر کرد لذا کیفیت را سر لوحه کار خود قرار دادیم و توانستیم با به کار گیری بالاترین و جدید ترین تکنولوژی  دنیا بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه دهیم و  آرامش خیال را به صورت صد در صد برای آنان فراهم سازیم.

در حال حاضر ستاره گستر آذرخش نه تنها یک شرکت حفاظتی و امنیتی می باشد بلکه یک برند در کشور لحاظ می شود و این امر تنها با ارائه خدمات مطلوب و کیفیت بالای کالا ممکن گردیده است.

گیت فروشگاهی ستاره گستر آذرخش منتخبی از برترین ها و موفق ترین تولید کنندگان دنیا است و این امر موجب گردیده است که کمترین خدمات را داشته باشیم.

از ابتدای تاسيس  ستاره گستر در سال 1382، ماموريت ما، حمايت از مشتريان در به خدمت گرفتن آخرين فن آوري های سیستمهای حفاظتی و ارتقاء آنان جهت جلوگیری از سرقت کالا و برقراری امنیت کامل در فروشگاه ها بوده است. «رضايت مشتريان» همواره اصلی ترين اولويت ما بوده و  تلاش نموده ايم كه بهترین و بالاترین کیفیت سیستم های حفاظتی را با حداقل سود در اختیار مشتریان قرار دهیم و  با استفاده از راهكارهای مناسب، بدنبال خلق ارزش و رعايت اصل هزينه و فايده برای مشتريان خود باشیم.

چرا گیت فروشگاهی ستاره گستر آذرخش ؟

ستاره گستر آذرخش تنها وارد کننده گیتهای مطرح آمریکایی و اروپایی با برندهای NEDAP هلند و WG آمریکا و AMERSEC چک و SHOP GUARD  می باشد که با مجموعه ای حدود 45 پرسنل در سه طبقه و انبار کالا در حدود 2000 متر مربع می تواند جوابگوی نیاز مشتریان خود می باشد.

همکاری یا هایپرمارکتهای مطرح ایران و خارج از ایران همچون هایپراستار – کارفور –هایپرمی – افق کورش – پدیده شاندیز – پالادیوم – شهروند – اتکا – رفاه  – آل این آل – اورست خود نشانی از پشتوانه و عقبه محکم ستاره گستر آذرخش می باشد که این مجموعه را از سایرین جدا می سازد.

یکی دیگر از برتری های  گیتهای ستاره گستر سینک شدن گیتها و عدم تداخل و آلارم اضافی آن است در حالیکه این تکنولوژی در گیت های ایرانی و چینی امکان پذیر نمی باشد.

داشتن گارانتی بی قید و شرط و همچنین خدمات رایگان نیز نشان دهنده توان بالای این شرکت می باشد. همچنین در طول 15 سال سابقه کاری دیده شده اشخاص یا شرکتهای  زیادی به عنوان وارد کننده  و مجری گیت ضد سرقت به بازار آ مدند و پس از مدت کوتاهی به دلیل عدم اصل رعایت کیفیت در خدمات و محصول منجر به ترک کار کرده اند و این امر موجب ضرر بسیار زیادی به خریدار می شود.

یکی از مهمترین ویژگی بارز شرکت ستاره گستر داشتن گیتهای مولتی فرکانس می باشد چرا که دیده شده در اکثر مراکز تجاری ، تداخل فرکانسی وجود دارد و فروشگاهها پس از مدتی  ملزم به جمع آوری گیت خود  یا تعویض آن می شوند ، دلیلش این است که شرکتهای دیگر فقط دارای گیت AM  یا یک نوع گیت RF با فرکانس 8.2 مگاهرتز هستند و چاره ای جز تعویض گیت و تگهای فروشگاه ندارند که این امر باعث اتلاف وقت و سرمایه مشتری است ولی شرکت ستاره گستر آذرخش دارای 6 باند فرکانسی در گیت AM و گیت RF می باشد که با تدبیر مهندسین فنی خود باندهای فرکانسی متعددی  را در مراکز خرید نصب نموده تا در آینده دچار مشکلات نعویض آنتن و تگ نگردند.

علی رغم آنکه Amersec یک برند آمریکایی – اروپایی می باشد ولی قیمت آن به علت تولید انبوه آن بسیار مقرون به صرفه است.

از دیگر تولیدات این شرکت سیستم AM با فرکانس 58 کیلوهرتز می باشد که بزرگترین برتری آن جوابدهی در فاصله 4 متر و سینک شدن چندین آنتن در کنار یکدیگر به علت تکنولوژی بالای آن می باشد که این مهم در گیت های فروشگاهی ایرانی و چینی به دلیل عدم دانش و تکنولوژی مورد نیاز از یک سو و قیمت گزاف قطعات قابل سینک شدن در دستگاهها از سوی دیگر امکان پذیر نمی باشد. لذا تا کنون امکان نصب در هیچ گونه هایپر مارکتی را نداشته اند در صورتیکه  کلیه هایپرمارکتهای ایران توسط دستگاههای شرکت ستاره گستر آذرخش تجهیز شده اند.

همچنین ضعف دیگر گیت ایرانی و چینی عدم مقاومت در برابر نوسانات برق می باشد در صورتیکه گیت دزدگیر Amersec دارای محافظ تعبیه شده روی برد می باشد که از نوسانات و جریانات قوی برق جلوگیری می کند.

شرکت  Amersec همچنان دارای People Counter و Magnet Spy می باشد که این امکان را به شما می دهد  به اینترنت متصل شده  و آمار ورود و خروج مشتریان  خود را در فروشگاههای متعدد از دفتر مرکزی مشاهده نمایید.

شرکت Amersec یا همان American Security اصالتاً یک شرکت آمریکایی می باشد که کارخانه آن در آمریکای جنوبی و دفتر فروش آن در قلب اروپا یعنی جمهوری چک واقع شده است.

این شرکت تنها شرکت دارنده سیستمهای RF به صورت تک برد و جفت برد با چهار فرکانس 8.2 مگاهرتز – 4.75 مگاهرتز – 3.25 مگاهرتز  و 1.95 مگاهرتز می باشد که در داخل بردهای خود نویز گیر طراحی نموده و باعث عدم تداخل سیستمها در مراکز تجاری در کنار هم می باشد.

برند Amersec حدود 12 سال است که در ایران توسط نماینده انحصاری خود یعنی شرکت ستاره گستر آذرخش فعالیت می نماید و تا کنون بالغ بر 45000 نصب در فروشگاههای  کشور ایران انجام شده است.

علت فروش بسیار بالا و شناس بودن این برند برای مشتریان و شرکتهای همکار نصب آسان و عدم نیاز به خدمات است. بدین صورت که با وجود گذشت بیش از یک دهه از نصب آن در فروشگاههای ایران هنوز این سیستم نیازی به خدمات پیدا نکرده است و این نشان دهنده تکنولوژی بسیار بالا در این گیت است.

شرکت Nedap – گیت های فروشگاهی RF

گیت های فروشگاهی این برند دارای شمارنده نفر ، کشف کننده آهنربا (جداکننده) و همچنین RFID می باشند که این مزیت در گیتهای ایرانی و چینی مقدور نمی باشد.

هایپر استار اصفهان ، هایپر استار شیراز ،پدیده شاندیز مشهد ، پدیده شاندیز کیش ،هایپرمارکت پالادیوم ،هایپربال کیش ،هایپرمارکت پرسالار کیش :..9شعبات لوازم خانگی لیندو ، لوازم خانگی ویلروی باخ ، فروشگاههای آدبداس ، فروشگاههای جی اوکس ، فروشگاه گو اسپرت ، انتشارات جیحون ،انتشارات خوارزمی ، انتشارات نیک و صدهابرند دیگر از گیت نداپ نداپ استفاده می نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به بخش پروژه ها مراجعه فرمایید.

شایان توجه می باشد که شرکت ستاره گستر تا کنون بالغ بر 20.000 نصب دسنگاه نداپ را در ایران به خود اختصاص داده است.

شرکت Nedap هلند دارای بالاترین تکنولوژی RF می باشد که بیشترین جوابدهی مابین دو گیت در حدود 250 سانتیمتر را پوشش می دهد که این جوابدهی در گیتهای فروشگاهی کشورهای دیگر خصوصا ایرانی و چینی امکان پذیر نمی باشد. همچنین این گیت دارای 2 سال گارانتی بی قید و شرط می باشد و به ندرت خرابی در آن پدید می آید.

شرکت Nedapدر نمایشگاه سیستم های حفاظتی و گیتهای فروشگاهی EUROSHOPآلمان در 3 دوره متوالی که هر سه سال یکبار تشکیل می شود تکنولوژی برتر شناخته شده و این نشان دهنده قدرت و همچنین جهانی بودن این برند است.

کلیه هایپرمارکتهای دنیا مجهز به گیت Nedap هستند و به دلیل قدرت جوابدهی آن می توانند از کوچکترین سایز لیبل استفاده نمایند.

شرکت WG – گیت های فروشگاهی AM

شرکت WG آمریکا دارای بالاترین تکنولوژی AM با فرکانس 58 کیلو هرتز میباشد که در بیشترین جواب دهی بالغ بر 400 سانتیمتر را پوشش می دهد که این جواب دهی در گیتهای فروشگاهی خصوصا برندهای ایرانی و چینی امکان پذیر نمی باشد و تنها گیت های برند سنسورماتیک با آن قابل رقابت و هم کیفیت است. همچنین این گیت دارای 2 سال گارانتی بی قید و شرط می باشد و به ندرت خرابی در آن پدید می آید چرا که کلیه استانداردها در آن رعایت شده و برعکس بردهای ایرانی که براحتی در اثر نوسانات برق می سوزند ، برد دستگاه دبل یو جی بسیار مقاوم می باشد.

متاسفانه شرکتهای ایرانی و چینی قادر به نصب چندین آنتن در کنار یکدیگر نمی باشند چرا که منجر به تداخل ما بین گیتها و نتیجتا آلارم اضافی می شوند لیکن رزومه ای در رابطه با نصب هایپرکارکت یا برندهای بزرگ ندارند.

برخی از دستگاههای شرکت WG با ریموت قابل تنظیم می باشد که خود مزیتی برای نصب در شهرهای دور و یا برای مکانهایی که خودشان می خواهند حساسیت گیت خود را تنظیم کنند مناسب است. شرکت WG دارای دارای 10 مدل گیت شیشه ای – پلاستیکی و پلکسی می باشد که با هر گونه دیزاینی مطابقت دارد.

شرکت ستاره گستر تا کنون بالغ بر 25000 گیت WG نصب کرده است و به برخی از آنها در فسمت پروژه ها اشاره گردیده است.

همکاری فی مابین شرکت آمریکایی WG و ستاره گستر آذرخش از سال 1382 آغاز و با توجه به عملکرد بسیار عالی دستگاه های WG و تنوع گیت ها بر آن شدیم تا این تکنولوژی را در ایران نیز همانند آمریکا و اروپا رواج دهیم و با توجه به فروش و نصب برای هایپرمارکت ها و برندهای معتبر موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شدیم.

شرکت WG تنها دارنده گیت نامرئی می باشد که به نام گیت سقفی – زمینی معروف است بدین صورت که هیچ گونه گیت یا به عبارت دیگر آنتی در جلوی درب ورودی یا خروجی قرار نمیگیرد و به جای آن یک سیم از داخل فریم درب عبور می کند و یک دستگاه خیلی کوچک بالای سقف درب نصب میشود که برد و ملزومات لازم در آن خلاصه میشود. قدرت جوابدهی آن 4 متر می باشد و برای فروشگاههای لاکچری با مشتریان خاص مناسب است.

با وجود تلاشهای بسیار رقبای شرکت WG ساخت و تولید گیت نامرئی و دستیابی به این تکنولوژی تا به حال برای هیچ شرکتی امکان پذیر نبوده است لذا نشان دهنده قدرت بالای آن در فن آوری و تکنولوژی روز دنیا می باشد. یکی دیگر از ویژگیهای بارز گیت AM شرکت WG قابلیت سینک کردن چندین آنتن در کنار یکدیگر است که باعث عدم ایجاد تداخل آنتها در کنار هم است و می توان نمونه های آن را در مرکز خرید پالادیوم برای شعبات مختلف جین وست ، الکتروسیتی و .. رویت نمود.

هایپرمارکت های زنجیره ای حامی نیز یکی دیگر از مشتریان مطرح این شرکت و استفاده کننده از گیت های WG باشند.

AMERSEC

AMERSEC

Quality matters

سیستم های ضد سرقت Amersec از سال 1996 عهده دار حفاظت و برقراری امنیت در تعداد کثیری از فروشگاهها در دنیا بوده است و در ایران برد Amersec  یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین بردهای RF می باشد که مورد قبول  و استقبال تمامی همکاران  به علت عدم ایجاد اشکالات فنی  و نصب آسان و عدم نیاز به خدمات در آینده و ساخت کشور چک می باشد.

Nedap Retail

Nedap Retail

Protect Whats yours

شرکت نداپ در سال 1929 تاسیس شد و هم اکنون با بیش از 700 نفر در اکثر کشورهای دنیا نمایندگی فعال دارد.  شرکت Nedap تولید کننده راه حل های فن آوری هوشمند برای صنف های گوناگون فروش می باشد. هم اکنون نظر به قدرت بی نظیر عملکرد گیت های این شرکت، نداپ شناخته شده ترین نام در صنعت حفاظت و دزدگیر های فروشگاهی است.

WG

WG

The inovators in EAS-RFID-CCTV

علی رغم آنکه تنها بیست سال از تاسیس شرکت WG می گذرد اما این شرکت با تکنولوژی برتر خود در سیستم AM توانسته رتبه دوم را بعد از Sensormatic کسب نماید. شرکت WG تولید کننده  سیستم های امنیتی AM می باشد که در کلیه کشورهای مهم دنیا دارای نمایندگی است و جزو معدود تولید کنندگان سیستم نامرئی  و ساخت کشور آمریکا می باشد.

Real Time Web Analytics